Podróże, podczas których będziesz jeździć na nartach lub snowboardzie, wiążą się ze zwiększonym ryzykiem doznania kontuzji, dlatego tak ważna jest odpowiednia polisa. Ubezpieczenie na narty, rozszerzone o pakiet SKI&SPORT, umożliwia beztroski wyjazd w góry. Wiesz wtedy, że Twoja inwestycja w niezapomniane wspomnienia jest dobrze chroniona. Zabezpieczasz się na wypadek urazu, zamknięcia tras narciarskich czy uszkodzenia sprzętu. Możesz swobodnie cieszyć się ekscytująca jazdą po ośnieżonych zboczach gór. Przedstawiamy najważniejsze zalety dobrego ubezpieczenia na narty.

Zwrot kosztów powrotu do zdrowia

Leczenie urazów, powstałych w wyniku jazdy na nartach, może być bardzo drogie dla osób bez odpowiedniego ubezpieczenia. Pamiętaj o tym, że sport ten zaliczany jest do aktywności podwyższonego ryzyka, których nie obejmują podstawowe warianty polis. Dlatego też, wybierając się w góry, warto wykupić rozszerzenie w postaci pakietu SKI&SPORT. Rozwiązanie to pomoże uzyskać niezbędną pomoc w razie wypadku oraz pokryje koszty powrotu do zdrowia, w tym rehabilitacji czy ratownictwa. Jeśli w niefortunnym zdarzeniu na stoku ucierpiała również inna osoba, polisa pokryje jej szkody w ramach OC. Pamiętaj jednak, że ubezpieczenie na narty nie obejmuje zazwyczaj szkód powstałych w wyniku jazdy poza wyznaczonymi trasami.

Niezawodna ochrona sprzętu narciarskiego

Ubezpieczenie na narty może chronić nie tylko Twoje zdrowie, ale również ubrania, wyposażenie i akcesoria, które wykorzystujesz podczas zimowego szaleństwa. Sprzęt narciarski jest dość drogi. Dobrej jakości narty, deska snowboardowa, kask czy kombinezon mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Niestety, nawet podczas niegroźnego upadku często dochodzi do poważnego uszkodzenia sprzętu narciarskiego.

Polisa z pakietem SKI&SPORT gwarantuje zwrot kosztów za zniszczone wyposażenie. Jest niezwykle przydatna również w sytuacji, w której dochodzi do wypadku i uszkodzenia sprzętu innego użytkownika stoku. Ochronę zapewni wtedy OC w mieniu. Pieniądze mogą zostać Ci zwrócone także za opóźnione dostarczenie wyposażenia lub za poniesione koszty związane z wypożyczeniem sprzętu, gdy z niezależnych od Ciebie powodów nie możesz korzystać ze stoków. Oczywiście wysokość zwrotów warunkują ustalone sumy ubezpieczenia.

Dodatkowe udogodnienia z polisą na narty

Wykupując pakiet SKI&SPORT, zyskujesz również kilka innych korzyści. W ramach usługi assistance otrzymasz odszkodowanie w sytuacji, w której np. z powodu złej pogody zostaną zamknięte wszystkie okoliczne stoki. Otrzymasz rekompensatę za zakupiony karnet czy zajęcia w szkółce. Wybierając polisę u dobrego ubezpieczyciela w każdym momencie będziesz mógł także skontaktować się z ekspertem na infolinii. Osoba ta dokładnie wyjaśni wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem na narty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj