Za współpracą z pośrednikami kredytu hipotecznego przemawia wiele argumentów. Dwa najważniejsze to łatwość w uzyskaniu finansowania oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszej oferty. Trzeci czynnik to natomiast możliwość uniknięcia wielu problemów związanych z wypełnieniem wniosku i innymi formalnościami. 

Czy możesz liczyć na przyznanie kredytu hipotecznego? Jak ocenić zdolność kredytową?

To, czy bank udzieli nam kredytu hipotecznego jest zależne od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest zdolność kredytowa danego klienta, na którą składają się m.in. wysokość zarobków, ich źródło, rodzaj umowy z pracodawcą i historia spłaty poprzednich zobowiązań. Prawidłowa ocena zdolności i porównanie jej z wymaganiami poszczególnych banków wymaga dobrej znajomości rynku finansowego. Zdecydowanej większości klientów to zadanie może przysporzyć wielu problemów. By ich uniknąć, przed złożeniem wniosku warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego.

Planujesz wziąć kredyt hipoteczny? Nie działaj pochopnie i skonsultuj się z ekspertem kredytowym

Konsultując swoją decyzję z doradcą kredytowym, nie tylko zwiększamy prawdopodobieństwo pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Ważnym czynnikiem jest też pewność co do tego, że spośród dostępnych dla nas ofert wybieramy tę najkorzystniejszą. Jest to bardzo ważne, bo z kredytem hipotecznym zostajemy na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Warto więc upewnić się, że finansowanie jest udzielone na dobrych warunkach. 

Jak pomoże ekspert kredytowy? Dowiedz się, na czym polegają usługi doradcy kredytowego

W jaki sposób doradca kredytowy Wrocław pomoże nam uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości? Jak już wspomnieliśmy, pierwszym etapem jest ocena zdolności kredytowej danego klienta. Następnie specjalista porówna ją z zasadami rozpatrywania wniosków w poszczególnych bankach i wskaże instytucje, które z dużym prawdopodobieństwem wydadzą decyzję pozytywną oraz podpowiada, które z ofert będą najbardziej opłacalne. Współpracę kończy pomoc w wypełnieniu wniosku oraz doradztwo na etapie kontaktu z bankiem. 

Doradca kredytowy – cenna pomoc przy kredycie hipotecznym. Ekspert kredytowy pomoże uniknąć problemów

Kredyt hipoteczny to jedno z najpoważniejszych zobowiązań dla klientów indywidualnych, wiążące ich z bankiem na wiele lat. Dlatego jego wybór należy dobrze przemyśleć. Na skorzystanie z usług pośrednika kredytu hipotecznego warto też zdecydować także z uwagi na zwiększenie szans na to, że bank pozytywnie rozpatrzy złożony przez nas wniosek. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj