Wyobraź sobie idealne mieszkanie. Jak według Ciebie powinno wyglądać? Większość osób poszukujących własnych czterech kątów zgodzi się ze stwierdzeniem, że musi być nowoczesne, atrakcyjne cenowo, a także odpowiednio usytuowane. Równie ważna jest lokalizacja wśród terenów zielonych, z dala od miejskiego zgiełku. Betonowe blokowiska nie zachęcają do tego, aby się w nich osiedlić, dlatego alternatywą są kameralne i prestiżowe osiedla, takie jak Nova Wiosenna. W czym tkwi fenomen? Przekonaj się!

Nova Wiosenna – kameralna inwestycja na Woli Justowskiej w Krakowie

Kraków rozbudowuje się we wszystkich kierunkach, oferując przyszłym mieszkańcom dostęp do kameralnych i prestiżowych nieruchomości. Na terenie zielonej Woli Justowskiej pojawiają się nowe osiedla, które zachęcają inwestorów, zarówno ze względu na swoją estetykę, jak i funkcjonalność. Projektowane z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców, zapewniają wszystko to, czego obecnie poszukuje się na rynku nieruchomości. Nova Wiosenna to inwestycja dla osób, które poszukują zarówno prywatności, jak i komfortu. To przestrzeń dedykowana wszystkim tym, którzy cenią sobie ciszę i spokój obcowania z naturą, a jednocześnie potrzebują szybkiego dostępu do licznych atrakcji, które oferuje miasto.

Nova Wiosenna to 16 domów bliźniaczych o powierzchni 124,45 m2, 16 apartamentów od 52 do 90 m2 oraz 2 wille wolnostojące o metrażu 116 i 130 m2. Na przyszłych mieszkańców czeka atrakcyjne budownictwo, które zachęca swoim wyglądem: elegancka i nowoczesna forma budynków i niska zabudowa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych projektów architektonicznych. Wolnostojące wille, bliźniaki i apartamenty w wysokim standardzie zlokalizowane są jedynie 20 minut pieszo od Parku Decjusza i 9 minut samochodem od Lasu Wolskiego. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne sklepy, szkoły oraz przedszkola.

 Nova Wiosenna Kraków mieszkania

Prestiżowa nieruchomość z przestrzenią na odpoczynek

Dla przyszłych mieszkańców przewidziano specjalną przestrzeń do odpoczynku, w postaci zielonych dziedzińców, zewnętrznych ogrodów oraz niezwykle efektownych zielonych tarasów na dachach budynków. Rozwiązania powstały z myślą o tym, aby zachęcić do spędzania czasu wśród natury i zapewnić lokatorom odpoczynek od zgiełku miasta. Mieszkańcy nie muszą martwić się również o dojazd do centrum Krakowa. Rozwinięty węzeł komunikacyjny i bliskie położenie przystanku autobusowego to z pewnością jedna z wielu zalet tej inwestycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Ofertę mieszkań Nova Wiosenna znajdziesz w Wawel Service. Inwestycja ma być oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku. Nie zwlekaj! Może to właśnie idealne miejsce dla Ciebie? Na stronie internetowej dewelopera dostępna jest lista wolnych lokali. Zapraszamy do kontaktu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj